OBOZY 2024

Wybierz temat letnich obozów dla dzieci i sprawdź tegoroczne turnusy.

Letnie obozy dla dzieci i młodzieży GIOKO budujemy wokół czterech filarów: zabawy, edukacji, sportu i wybranego motywu przewodniego.

paintball
SURVIVAL

Żądnym przygód odkrywcom pokażemy sztukę przetrwania. Będziemy budować tratwy i szałasy, uczyć się kamuflażu i orientacji w terenie, próbować kuchni polowej i szlifować celność w paintballu oraz ASG.

TURNUSY 2024:

Nowy Dworek
Stare Kaleńsko
sporty wodne podczas obozu dla dzieci
WATER&FUN

Tutaj miłośnicy pływania poczują się jak ryba w wodzie – i to dosłownie! Będziemy się kąpać, pływać kajakami i rowerkami wodnymi czy próbować swoich sił na deskach SUP – stand up paddle.

TURNUSY 2024:

Nowy Dworek
Stare Kaleńsko
obóz dla dzieci zajawka
ZAJAWKA

Pasja zaczyna się od pierwszego kroku, dlatego zaserwujemy dzieciakom mnóstwo okazji do spróbowania różnorodnych atrakcji i złapania bakcyla w nowym hobby – na lądzie, w wodzie i na wysokościach!

TURNUSY 2024:

Nowy Dworek
Stare Kaleńsko

Odkryj letnie obozy Gioko 2024!

Wakacyjne obozy dla dzieci to wyjątkowa okazja do odkrywania nowych pasji, spędzenia aktywnego czasu i nawiązywania znajomości na długie lata. Zabierzemy Twoją pociechę na wyjątkowe kolonie w Polsce – czeka je przygoda roku 2024!

Obozy Gioko to więcej niż wakacje – to czas zabawy, rozwoju i poszerzania horyzontów. Nasze kolonie dla dzieci to perfekcyjnie zaplanowane wyjazdy, które łączą w sobie aktywność fizyczną, naukę poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Obóz dla dzieci Gioko spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających małych odkrywców!

Obok organizacji obozów działamy także charytatywnie i razem z Fundacją To Się Uda wysyłamy dzieciaki z pieczy zastępczych na wymarzone wakacje.

Szukasz dla pociechy obozu sportowego?

Wyjazd Gioko to aktywne wakacje, które pozwolą udoskonalić umiejętności sportowe, nauczyć pracy zespołowej i zasmakować zdrowej rywalizacji.

Twoje dziecko marzy o kolonii survivalowej?

Podczas turnusów Gioko poznajemy sztukę kamuflażu, budujemy szałasy i przemierzamy leśne szlaki, zdobywając umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Obóz survivalowy to nasz konik!

Interesuje Cię obóz sportów wodnych?

Podczas letnich wypraw Gioko każdy poczuje się w wodzie jak ryba, próbując sił na deskach SUP, w aqua zorbingu czy na kajakach.

Obozy letnie dla dzieci i młodzieży - sprawdź tegoroczne turnusy i zarezerwuj miejsce za jedyne 350 zł!