Godni zaufania

Bezpieczeństwo

Udany wyjazd to bezpieczny wyjazd! Choć przez cały czas trwania przygód Gioko śmiechów będzie co niemiara, bezpieczeństwo naszych uczestników to temat, do którego podchodzimy bardzo poważnie. Wiemy, że otrzymujemy ogromny kredyt zaufania od rodziców, którzy zostawiają nam pod opiekę swoje dzieciaki. Sami jesteśmy rodzicami i zdajemy sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nas drzemie.

Doświadczona kadra
Atrakcyjne ośrodki

Sprawdzone autokary

Opieka medyczna

Legalny Organizator Turystyki

5/5

GODNI ZAUFANIA

Sprawdź dlaczego zaufało nam już setki rodziców.

Atrakcyjne ośrodki

Wybieramy tylko takie ośrodki, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Komfort oraz bezpieczeństwo naszych uczestników nie podlegają żadnym negocjacjom.

Sprawdzone autokary

Transport, który zapewniamy naszym uczestnikom to najwyższa liga – bezkompromisowe podejście do sprawności technicznej, wyniki testów euro ncap oraz doświadczenia kierowców.

Doświadczona kadra

Doświadczona i odpowiedzialna kadra to podstawa udanego wyjazdu. Nasi opiekunowie to nauczyciele oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Opieka medyczna

O zdrowie uczestników naszych wyjazdów troszczy się wykwalifikowana pielęgniarka, która przez całą dobę znajduje się na terenie ośrodka. W przypadku poważniejszej kontuzji, uczestnik zostanie przewieziony przez wychowawcę do pobliskiej przychodni lub do szpitala.

Ratownik wodny

Wszystkie zajęcia wodne odbywają się z udziałem wykwalifikowanego ratownika wodnego. Wiele radości sprawia dzieciom kąpiel w czystym jeziorze (I klasa czystości wg PIS). Zejście do jeziora jest bardzo łagodne, co daje dzieciom możliwość zabawy w wyznaczonym brodziku.

Legalny organizator

Jesteśmy licencjonowanym Organizatorem Turystyki z wpisem do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (952/12/2023). Posiadamy odpowiednie gwarancje bankowe, certyfikat dobrych praktyk w turystyce i Gwarancję Ubezpieczeniową (COR 364076).

5/5