O nas

GIOKO - od małego na całego!

Marka Gioko powstała z pasji do sportu i aktywnego trybu życia – aby poprzez sport motywować do działania, wychodzenia ze strefy komfortu i przekraczania swoich własnych granic. Chcemy zaszczepić sportowego bakcyla od najmłodszych lat, pokazać, że aktywność fizyczna nie musi być nudna, a także podjąć próbę walki ze zbyt małym ruchem fizycznym wśród dzieci w wieku 7-14 lat. Wcześniej działaliśmy pod nazwą Survival Race CAMP.

12 lat doświadczenia

5 tysięcy uczestników

100 wyjazdów

200 tysięcy przybitych piątek

Miliony wspomnień

Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią.
- Carolyn Hooper

NASZA MISJA I WIZJA

Naszą misją jest organizacja wyjazdów, w których marzyliśmy uczestniczyć gdy byliśmy dziećmi. Wyjazdów, które mają inspirować uczestników do bycia lepszymi ludźmi.

Dzięki połączeniu korporacyjnego podejścia do projektów z artystyczną kreatywnością i zamiłowaniem do dobrej zabawy organizujemy bezpieczne i bogate programowo wyjazdy, utrzymując przy tym ducha wakacyjnej beztroski. 

Stawiamy wielki nacisk na budowanie relacji z rodzicami uczestników – abyśmy nie byli kolejną firmą w ich życiu, a żywymi ludźmi, którzy wezmą pod opiekę dzieci na czas urlopu. 

Nasze wyjazdy mają za cel zapoznać uczestników z różnymi formami sportu, edukacji i rekreacji, w sposób wyzwalający zaciekawienie i mający za zadanie pozostawić pewien niedosyt, który po powrocie może zmienić się w nową pasję czy hobby.

Dzięki akcji charytatywnej #podarujwakacje, którą współorganizujemy z Fundacją AKARA i Fundacją To Się Uda sprawiamy, że dzieciaki z domów dziecka i rodzin zastępczych mają szansę przeżycia prawdziwej wakacyjnej przygody.

5/5

Cztery filary

Plan naszych wyjazdów budujemy wokół czterech filarów, aby maksymalnie urozmaicić dzieciakom czas: sport, zabawa, edukacja, przygoda.

Licencja

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki z wpisem do centralnej ewidencji organizatorów turystyki i pośredników turystycznych.

Bezpieczeństwo

Udany wyjazd to bezpieczny wyjazd! Bezpieczeństwo naszych uczestników to temat, który stawiamy na pierwszym miejscu i podchodzimy do niego bardzo poważnie.

Atrakcyjne ośrodki

Wybieramy tylko takie ośrodki, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Komfort i bezpieczeństw o naszych uczestników nie podlega negocjacjom.

Sprawdzone autokary

Nasz transport to najwyższa liga – bezkompromisowe podejście do sprawności technicznej, wyniki testów euro ncap oraz doświadczenie kierowców.

Doświadczona kadra

Doświadczona i odpowiedzialna kadra to podstawa udanego wyjazdu. Nasi opiekunowie to nauczyciele oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

KADRA

Doświadczona i odpowiedzialna kadra to podstawa udanego wyjazdu. Nasi opiekunowie to nauczyciele oraz trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Każdy z wychowawców ukończył szkolenie z udzielania pierwszej pomocy oraz z procedur bezpieczeństwa na obozie. Nasi opiekunowie sprawują dyżury nocne tak, aby uczestnicy wyjazdu byli pod opieką przez 24 godziny na dobę.

Łukasz Sawic

Doświadczenie od 2012 r.
30 obozów

Agnieszka Matczak

Doświadczenie od 2011 r.
21 obozów

Roksana Kałuzińska

Doświadczenie od 2016 r.
36 obozów

Aleksandra Faber

Doświadczenie od 2019 r.
11 obozów

Elżbieta Kobyłka

Doświadczenie od 2015 r.
14 obozów

Radek Owczarczyk

Doświadczenie od 2019 r.
12 obozów

Maciej Kulesza

Doświadczenie od 2010 r.
29 obozów

Opinie klientów

Sprawdź opinie o obozach GIOKO w Google.

"Polecam baaardzo rodzicom dzieci żądnych przygód i solidnej dawki ruchu. Mój 10-latek wreszcie stwierdzil, że się nie nudził. Nie może się doczekać kolejnego wyjazdu😀"
"Syn był na obozie w 2020 roku, w Świebodzinie. Na początku narzekał, że nie ma telefonu (dostęp tylko 30 minut po obiedzie), po 3 dniu już zupełnie mu to nie przeszkadzało. Świetna zabawa, podobno kajaki, paintball i święto kolorów najlepsze. Bardzo dobra kadra, widać, że uzupełniają się kompetencjami i mają doświadczenie.t"
"Z całego serca polecam obozy Survival Race. Jestem pod ogromnym wrażeniem, profesjonalizm w każdym szczególe. Począwszy od kontaktu z organizatorami po atrakcje i radość dziecka po powrocie. Niezapomnienie wspomnienia dla dziecka, bez porównania z tradycyjnymi koloniami czy wakacyjnymi obozami.!"

Partnerzy GIOKO