Jak mogę zapisać dziecko na wyjazd?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy >> Link <<
W przypadku pytań skontaktuj się z nami mailowo obozy@gioko.pl lub telefonicznie +48 507 65 33 22

Co zawiera cena wyjazdu?

– aktywny program wyjazdu z wieloma atrakcjami w zakresie sportu, zabawy i edukacji (sprawdź program danego wyjazdu)
– wyżywienie w postaci czterech posiłków dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
– nocleg w pokoju z łazienką
– gadżety i pamiątki

– całodobową opiekę wyspecjalizowanej kadry pedagogów
– ubezpieczenie nnw każdego uczestnika

Czy w cenę wyjazdu wliczony jest transport?

W cenę wyjazdu nie jest wliczony dojazd do ośrodka wypoczynkowego.

Sprawdź szczegóły dotyczące transportu w zakładce danego wyjazdu.

Czy mogę zapłacić za wyjazd w ratach?

Przygotowaliśmy dwa warianty dla płatności za uczestnictwo w obozie:
– w całości przy rezerwacji miejsca
– w dwóch ratach

Ile dać „kieszonkowego” dziecku?

Choć staramy się zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby naszych uczestników to proponujemy „kieszonkowe” w wysokości 50-100 złotych. Uczestnicy obozu mogą przeznaczyć kieszonkowe na zakup pamiątek podczas wycieczki lub za zakupy w kawiarence. Kieszonkowe można przekazać wychowawcy, który będzie wydzielał pieniądze dziecku wedle jego potrzeb. Organizator nie bierze odpowiedzialności za kieszonkowe, które nie zostanie przekazane wychowawcom.

W co się spakować?

Każdy uczestnik ma możliwość zabrania jednego dużego bagażu (walizka lub duży plecak) oraz jednego bagażu podręcznego (mały plecak).

Co dziecko powinno zabrać na obóz?

Sprawdź nasz poradnik obozowicza, w którym zrobiliśmy małą ściągę z pakowania uczestników >> Link

Gdzie mieszkają uczestnicy wyjazdu?

Uczestnicy wyjazdów zimowych mieszkają w kilkuosobowych pokojach z łazienką. Chłopcy i dziewczynki mieszkają w osobnych pokojach. W jednym pokoju staramy się kwaterować uczestników w zbliżonym wieku.

Czy na wyjeździe jest pełne wyżywienie?

Oczywiście, podczas wyjazdu na dzieci czekają cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Na głodomorów czekają dokładki więc na pewno nikt nie będzie głodny!

Co w przypadku gdy moje dziecko jest na specjalnej diecie?

Istnieje możliwość przygotowania posiłków zgodnie z potrzebami uczestników. Należy zgłosić ten fakt organizatorowi podczas zapisywania dziecka na wyjazd.

Czy w trakcie wyjazdu będzie możliwość odwiedzenia dziecka?

Nie polecamy odwiedzin dziecka podczas wyjazdu, szczególnie w przypadku młodszych dzieci. Największa tęsknota za rodzicami pojawia się na początku wyjazdu i szybko zanika po poznaniu nowych kolegów. Z doświadczenia wiemy, że odwiedziny w trakcie wyprawy mogą skutkować chęcią powrotu do domu. Jeżeli są państwo przekonani do odwiedzin, oczywiście istnieje taka możliwość po wcześniejszym ustaleniu terminu z wychowawcą.

Czy dziecko może zabrać sprzęt elektroniczny na wyjazd?

Nie polecamy dawania dziecku drogiego sprzętu na obóz. Konsole do gry lub drogie aparaty fotograficzne są dziecku niepotrzebne. Dzieci zajęte zabawą często gubią zabrany sprzęt. Jeżeli sprzęt elektroniczny według Państwa jest dziecku niezbędny, sugerujemy oddać go wychowawcy do depozytu, z całą pewnością będzie u niego bezpieczny.

Czy dzieci mogą korzystać z telefonów komórkowych?

Dzieci mogą korzystać z telefonów komórkowych podczas siesty po obiedzie w godzinach 13:30-14:15. Przez pozostały czas telefony znajdują się u wychowawców. Rodzice otrzymają numer telefonu do wychowawcy zajmującego się ich dzieckiem. Prosimy o kontakt z wychowawcą tylko w ważnych sprawach.

O której godzinie planowany jest wyjazd autokarem?

Godzina wyjazdu zależy od miasta, z którego organizowany będzie transport uczestnika. Szczegółowe informacje dotyczące transportu zostaną wysłane rodzicom maksymalnie siedem dni przed rozpoczęciem wyjazdu - jeśli rodzice zdecydują się na płatną opcję transportu zorganizowanego.

Czy będzie organizowane wyjście do kościoła?

Organizator zapewni chętnym uczestnikom udział w mszy w pobliskim kościele. O chęci uczestnictwa dziecka w mszy proszę poinformować organizatora przed wyjazdem.

Czy istnieje zniżka za zapis grupy uczestników?

Tak, wystarczy zapisać na wyjazd więcej niż jedno dziecko. Każda dodatkowa osoba w jednej rezerwacji to dodatkowa zniżka na wyjazd. Aby zniżka została zaliczona należy wypełnić odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym. W przypadku grupy dzieci większej niż 5 skontaktuj się z nami mailowo obozy@gioko.pl lub telefonicznie +48 507 65 33 22

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie? Wyślij je do nas.